петок, 30. јули 2021. Вести денес: 157
home Вести

Саше Политико сакаше да ја испровоцира Силјановска Давкова, професорката му ја затвори устата (ВИДЕО)

Саше Политико сакаше да ја испровоцира Силјановска Давкова, професорката му ја затвори устата (ВИДЕО)

Саше Политико денес сакаше да ја испровоцира професорката Гордана Силјановска Давкова додека таа даваше изјава за медиумите.

На безобразен, за него својствен, начин, тој се обиде да ја дискредитира Рашела Мизрахи, но професорката Силјановска Давкова со смиреност и директност му ја затвори устата.

Коронавирус