вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 192
Во живо

Вонредна пресконференција на ВМРО-ДПМНЕ: Објава на нови шокантни детали од злоупотребата на институциите со цел притисок врз граѓаните да гласаат за СДСМ

home Вести

Самохрана мајка 16 години е возач на автобус – син ми доаѓаше со мене во 4:30 на работа и седеше на рибарско столче во автобусот (ВИДЕО)

Самохрана мајка 16 години е возач на автобус – син ми доаѓаше со мене во 4:30 на работа и седеше на рибарско столче во автобусот (ВИДЕО)

Макфире Шаќири е возач во ЈСП која своето дете пораснало во автобус покрај патниците, ова таа го раскажа пред камерата на „Види Вака“.

Во видеото за оваа хероина таа зборува дека веќе 16 години работи како возач на автобус и дека е самохрана мајка за која во борбата за живот нема машка или женска професија.

Таа раскажува како нејзиниот син уште на две години го носела со неа во 4:30 часот наутро и седел на рибарско столче бидејќи немало кој да го чува….

Целото видео погледнете го во продолжение или ТУКА:

Најнови вести

Локални избори 2021