вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 0
home Вести

Ризвановиќ до Заев: Ако после ова нема реакција, доаѓате до дното

Ризвановиќ до Заев: Ако после ова нема реакција, доаѓате до дното

Долгогодишниот новинар и уредник на телевизија 24 Сеад Ризвановиќ со остра реакција на својот Фејсбук профил по објавената аудио снимка на агенцијата „Лидер“ на која се слуша како градоначалникот на скопската општина Шуто Оризари, лишува од слобода, тепа и измачува човек во неговиот кабинет.

Најнови вести

Коронавирус