четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 127
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Ристиќ објави шокантно видео: „Зошто е таков Вардар?! Еве, гледајте!“

Ристиќ објави шокантно видео: „Зошто е таков Вардар?! Еве, гледајте!“

Актерката Ирена Ристиќ објави шокантно видео од реката Вардар.

„Зошто е таков Вардар?!
Еве, гледајте!
Инспекцијата искочила на терен и наводно е од каналот (а каналот се наоѓа после мостот близнаци, на потегот према Долно Лисиче. Информациите се дека директно доаѓа од Макстил, поранешна Железара, вели мојот извор кој го направи видеово)

Чекаме резултати од инспекциската работа!!

Не ви тече Вардар у дневна па да си истурате шо сакате, гомна мегаломански ненаситни!!!

КАЗНА!!!“-пишува Ристиќ.

Коронавирус