понеделник, 26. јули 2021. Вести денес: 177
home Вести

Ристески: Гинис во заболени и починати од Ковид 19, толку ли итни ви беа вчерашните партиски избори со само еден кандидат на сред пандемија

Ристески: Гинис во заболени и починати од Ковид 19, толку ли итни ви беа вчерашните партиски избори со само еден кандидат на сред пандемија

ПРИЛЕП РУШИ РЕКОРДИ!!!
-Гинис во сарми
-Гинис во најголема перница
-Гинис во заболени и починати од Ковид 19
СОЧУВСТВО ДО ФАМИЛИИТЕ🙏🙏 ,ЖАЛНО ЗА ПРИЛЕП И ГОЛЕМ СРАМ ЗА ВЛАСТА!!!
П.С. Зарем толку итни и битни Ви беа вчерашните партиски избори со само еден кандидат на сред пандемија!!!
Само денес Прилеп има 6 нови жртви…

Фејсбук статус на Марјан Ристески

Најнови вести

Коронавирус