среда, 7. декември 2022. Вести денес: 13
home Вести

Ременски: Рускоска и Боки 13 заедно пееја караоке на забава

Ременски: Рускоска и Боки 13 заедно пееја караоке на забава

Поранешната пратеничка од СДСМ, сега обвинета во случајот „Меѓународен сојуз“, Фросина Ременски во своето гостување во „Алфа“ телевизија открива детали и интриги за односот кој Вилма Русковска го имала осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски.

Според нејзините тврдења за време на прославата на 1 ТВ, Русковска влегла во елемент и пеела караоке со Боки 13, нешто за што можат да посведочат повеќе присутни на забавата.

Алфа тв.

Qatar 2022