понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 135
home Вести

Ребека: Тие што треба да не` спасуваат се борат со голи раце со вирусот и им се закануваат кога ќе ја кажат вистината

Ребека: Тие што треба да не` спасуваат се борат со голи раце со вирусот и им се закануваат кога ќе ја кажат вистината

Македонската пејачка Ребека Јанковска Ристески револтирана од состојбата во здравството се огласи на Фејсбук.

-Тие што треба да не спасуваат се борат со голи раце со вирусот и им се закануваат кога ќе ја кажат вистината, пишува Ребека меѓудругото.

Локални избори 2021