вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 62
home Вести

Реакции: Заев се по*оча на македонскиот антифашизам

Реакции: Заев се по*оча на македонскиот антифашизам

Не стивнуваат реакциите по денешната изјава на премиерот Заев за бугарската БГНЕС.

Коронавирус