среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Вести

Рашитов: На власт имаме во моментов ромски политичари кои не носат ништо добро за ромскиот народ

Рашитов: На власт имаме во моментов ромски политичари кои не носат ништо добро за ромскиот народ

На власт имаме во моментов ромски политичари кои не носат ништо добро за ромскиот народ, порача Суарез Рашитов од ВМРО-ДПМНЕ ОК Ѓорче Петров.

Најнови вести

Коронавирус