четврток, 5. октомври 2023. Вести денес: 0
home Вести

Пронајдена исчезната малолетничка

Пронајдена исчезната малолетничка

Четириесет и шест годишниот скопјанец Б.Е. вчера вечерта пријавил во полиција дека неговата ќерка, пријавена за исчезната на 1-ви, била пронајдена.

Според пријава 17 годишната девојка била пронајдена во Тетово.

Најнови вести