петок, 4. декември 2020. Вести денес: 166
home Вести

Професорот Калајџиев пред јавната расправа: Господ на помош

Професорот Калајџиев пред јавната расправа: Господ на помош

Професорот Гордан Калајџиев пред почетокот на денешната јавна расправа за новиот закон за јавно обвинителство порача „Господ на помош“.

Коронавирус