петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Вести

Продолжува 32-та собраниска седница

Продолжува 32-та собраниска седница

Во Собрание денеска од 12:00 часот продолжува 32та седница.

Од 48 точки на дневен ред, не се разгледани уште околу дваесетина од повеќе области.

Најнови вести

Коронавирус