среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 179
home Вести

Прилеп на нозе: Еуфорична атмосфера за митингот на ВМРО-ДПМНЕ (ВИДЕО)

Прилеп на нозе: Еуфорична атмосфера за митингот на ВМРО-ДПМНЕ (ВИДЕО)

Вечерва ВМРО-ДПМНЕ одржа митинг во Прилеп, а на митингот раководството на партијата и кандидатот за претседател од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска Давкова беа еуфорично дочекани од симпатизерите на партијата.

Најнови вести

Локални избори 2021