понеделник, 23. ноември 2020. Вести денес: 162
home Вести

Претседателот Пендаровски со обраќање до јавноста

Претседателот Пендаровски со обраќање до јавноста

Претседателот на државата Стево Пендаровски денеска ќе одржи прес конференција со почеток во 12:00 часот, во Вила Водно.

Не е познато што ќе биде темата и дали тоа е поврзано со последните случувања за случајот „Рекет“.

КУРИР ќе ја пренесува во живо прес-конференцијата.

Коронавирус