четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 138
Во живо

Народот против загадувањето на воздухот, протести организирани од ВМРО-ДПМНЕ во 19 часот

home Вести

Претседателката на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ во посета на Лозово (ФОТО)

Претседателката на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ во посета на Лозово (ФОТО)

Претседателката на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ Благица Ласовска вчера беше во посета на Лозово каде се сретна со жителите на ова населено место.

-Претседателката на Унијата на жени Благица Ласовска , во посета на Лозово.
Жителите на Лозово, незадоволни од оваа власт, едногласни во одлуката.
Гласаме за право и правда, гласаме за Гордана, стои во фејсбук постот објавен на страницата на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ.

Коронавирус