вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 164
home Вести

Прес-конфренција на Мицкоски

Прес-конфренција на Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска во 13:30 часот ќе одржи прес-конференција.

Прес-конференцијата ќе се одржи во просториите на Центарот за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ.

Истата во живо може да ја следите на официјалната страна на Мицкоски на Фејсбук.

Коронавирус