понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 133
home Вести

Прес конференција на пратеникот Сајкоски

Прес конференција на пратеникот Сајкоски

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Ѓорѓија Сајкоски денеска во Собранието ќе одржи прес-коференција.

Истата е закажана во 12 часот, а во живо може да ја следите во видеото во продолжение.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија