сабота, 15. август 2020. Вести денес: 18
home Вести

Прес-конференција на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски

Прес-конференција на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски

ВМРО-ДПМНЕ во 10:30 часот одржа вонредна прес-конференција на која се обрати потпретседателот на Партијата Александар Николоски.

КУРИР прес-конференцијата ја емитуваше во живо на својата Фејсбук страница.

Наскоро очекувајте и интегрален текст од оваа прес-конференција…

Коронавирус