вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 110
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Прес-конференција на министерот Чулев (ВО ЖИВО)

Прес-конференција на министерот Чулев (ВО ЖИВО)

Прес-конференција на министерот за внатрешни работи Наќе Чулев.

Следете ја во живо.

Коронавирус