четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 158
home Вести

Прес- конференција на Милошоски во 11 часот

Прес- конференција на Милошоски во 11 часот

Пред Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, денеска во 11 часот ќе се одржи прес конференција за медиуми при што ќе се обрати Антонијо Милошоски.

Согласно препораките за заштита од корона вирусот, од партијта информираат дека прес конференцијата ќе се емитува и на официјалната фејсбук страна на ВМРО-ДПМНЕ.

Коронавирус