четврток, 5. октомври 2023. Вести денес: 0
home Вести

Прес-конференција на Мицкоски во 19 часот

Прес-конференција на Мицкоски во 19 часот

Од ВМРО-ДПМНЕ соопштуваат дека претседателот на партијата Христијан Мицкоски ќе одржи прес-конференција.

Според најавата, прес конференцијата ќе се одржи во партиското седиште во 19 часот.

Најнови вести