четврток, 27. февруари 2020. Вести денес: 150
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Прес конференција на Мицкоски во 14 часот

Прес конференција на Мицкоски во 14 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денес ќе одржи прес-конфренција.

Од партијата информираат дека прес-конференцијата ќе се одржи во 14 часот во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ.