сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 60
home Вести

Прес-конференција на Мицкоски во 14 часот

Прес-конференција на Мицкоски во 14 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска во 14 часот ќе одржи прес-конференција.

Од партијата соопштуваат дека прес-конференцијата ќе се одржи во просториите на Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ.

Коронавирус