сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 54
Во живо

Протест – „Или Заев или Македонија, оставка сега за да не биде предоцна“

home Вести

Прес-конференција на Мицкоски во 13 часот

Прес-конференција на Мицкоски во 13 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска ќе одржи прес-конференција.

Според најавите од партијата, пресот е закажан во 13 часот.

Коронавирус