сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Прес конференција на Мицкоски во 13 часот

Прес конференција на Мицкоски во 13 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска ќе одржи прес-конференција.

Според најавите од партијата, прес-конференцијата е закажана во 13 часот.

Коронавирус