недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 105
home Вести

Прес-конференција на Мицкоски во 13 часот

Прес-конференција на Мицкоски во 13 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНе Христијан Мицкоски денеска ќе одржи прес-конференција.

Од партијата соопштуваат дека прес-конференцијата е закажана во 13 часот, а истата ќе се одржи во седиштето на партијата.

Коронавирус