понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 2
home Вести

Прес-конференција на Мицкоски во 12:30

Прес-конференција на Мицкоски во 12:30

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска ќе одржи прес конференција на тема економија.

Од партијата информираат дека прес-конференцијата е закажана во 12:30 часот.

 

Коронавирус