четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Вести

Прес-конференција на Мицкоски во 12:30 часот

Прес-конференција на Мицкоски во 12:30 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе одржи прес-конференција.

Според најавите од партијата, прес-конференцијата е закажана во 12:30.

Коронавирус