вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 139
home Вести

Прес-конференција на Мицкоски во 11:15 часот

Прес-конференција на Мицкоски во 11:15 часот

Во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев, денеска во 11:15 часот ќе се одржи прес конференција за медиуми при што ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

КУРИР ќе ја пренесува прес-конференцијата во живо.

Локални избори 2021