сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Прес-конференција на Мицкоски: Ќе ги објави прелиминарните резултати

Прес-конференција на Мицкоски: Ќе ги објави прелиминарните резултати

Денеска во 23:00 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, ќе се одржи прес-конференција за медиуми каде што ќе се објават прелиминарни резултати.

На прес-конференцијата ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Коронавирус