четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 146
home Вести

Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Мицкоски

Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Мицкоски

Во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, денеска во 13:00 часот ќе се одржи прес конференција за медиуми.

На истата ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

КУРИР ќе ја пренесува во живо.

Коронавирус