вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 146
home Вести

Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев, денеска во 13 часот ќе се одржи прес конференција за медиуми на тема економија.

На прес-конференцијата ќе се обрати Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

КУРИР ќе ја пренесува прес-конференцијата во живо.

Коронавирус