среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 173
home Вести

Прес конференција на Христијан Мицкоски во 12:30 часот

Прес конференција на Христијан Мицкоски во 12:30 часот

Денеска со почеток во 12:30 часот, Христијан Мицкоски претседателот на најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ, ќе оддржи прес конференција за медиуми.

Прес конференцијата ќе се одржи во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев (Плоштад ВМРО бр. 1).

Најнови вести

Локални избори 2021