сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 54
home Вести

Прес-конференција на Чулев и Деркоски

Прес-конференција на Чулев и Деркоски

Министерот Наќе Чулев денес во 12:30 часот во просториите на Министерството за внатрешни работи ќе одржи прес конференција на која ќе присуствува и претседателот на Државната изборна комисија, Оливер Деркоски.

Коронавирус