сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 76
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Вести

Прес-конференција на Александар Николоски

Прес-конференција на Александар Николоски

Во 13:20 часот следете ја мојата прес конференција на официјалната фејсбук страна на ВМРО-ДПМНЕ!

Бараме оставка од владата!, пишува Александар НИколоски на својата Фејсбук страница.

Најнови вести

Коронавирус