четврток, 13. август 2020. Вести денес: 157
home Вести

Пренџов: Избираме помеѓу досегашните лаги или нова реалност со вратено достоинство

Пренџов: Избираме помеѓу досегашните лаги или нова реалност со вратено достоинство

Видео обраќање на Љупчо Пренџов, потпретседател на ГРОМ и кандидат за пратеник во првата изборна единица.

Коронавирус