вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 36
home Вести

Премиерот Заев избега од новинарските прашања

Премиерот Заев избега од новинарските прашања

Заврши лидерската средба по која свое ображање имаше премиерот и претседтел на СДСМ Зоран Заев. Но откако заврши обраќањето премиерот не остана да одговара на новинарските прашања.

Коронавирус