вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Пратеникот Стојаноски се потпиша на „Граѓанската иницијатива“ за поништување на законот за попис

Пратеникот Стојаноски се потпиша на „Граѓанската иницијатива“ за поништување на законот за попис

Јас потпишав, потпиши се и ти!
За вистински попис! 🇲🇰

Јас потпишав, потпиши се и ти!

За вистински попис! 🇲🇰

Posted by Бојан Стојаноски on Saturday, February 20, 2021

Најнови вести

Локални избори 2021