петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 139
home Вести

Пратеничката Пешевска на терен помеѓу жителите на Триангла по силното невреме

Пратеничката Пешевска на терен помеѓу жителите на Триангла по силното невреме

Пратеничката на ВМРО-ДПМНЕ, Жаклина Пешевска излезе на терен помеѓу жителите на Триангла каде што утринава поради невремето зграда остана без кровна конструкција.

Коронавирус