вторник, 3. август 2021. Вести денес: 65
home Вести

Познат резултатот на Саша Богдановиќ на тестот за корона

Познат резултатот на Саша Богдановиќ на тестот за корона

Саша Богдановиќ е негативен на тестот за коронавирус.

Богдановиќ направи тест веднаш откако се дозна дека секретарот на општината и уште двајца негови соработници се позитивни.

Коронавирус