понеделник, 20. мај 2019. Вести денес: 0
home Вести

Повеќе Македонци гласаа во финалето на Ѕвездите на Гранд отколку на референдумот

Повеќе Македонци гласаа во финалето на Ѕвездите на Гранд отколку на референдумот

Повеќе Македонци гласаа во финалето на Ѕвездите на Гранд отколку на референдумот, пишува Србинот Немања Раковиќ на Твитер.