недела, 5. февруари 2023. Вести денес: 62
home Вести

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ вечер гостин во Дневникот на Сител

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ вечер гостин во Дневникот на Сител

Вечерва од 19:10 гледајте ме во вестите на ТВ Сител. Интервју со најбитните теми во Македонија:
– Блокадата од Бугарија и националното понижување кое го спрема Заев
– Состојбата со корона кризата
– Соработката со Алијанса и Алтернатива во организација на германската фондација Конрад Аденауер

Гледајте!

Фејсбук статус на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски.

Вечерва од 19:10 гледајте ме во вестите на ТВ Сител. Интервју со најбитните теми во Македонија:

– Блокадата од…

Posted by Aleksandar Nikoloski on Sunday, November 8, 2020

Најнови вести