петок, 24. мај 2019. Вести денес: 0
home Вести

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Николоски вечерва гостин на МТВ 1

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Николоски вечерва гостин на МТВ 1

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски вечерва ќе биде гостин на МТВ.

-Вечерва од 20:15 часот следете ме на МТВ. Ќе имам интервју во кое ќе разговараме за сите актуелни политички теми. Гледајте!, стои во неговиот пост на Фејсбук.