сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски вечерва во „Отворено“ на Алфа

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски вечерва во „Отворено“ на Алфа

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски вечерва ќе биде гостин во емисијата „Отворено“ на телевизија Алфа во 18:18 часот.

Коронавирус