среда, 21. октомври 2020. Вести денес: 0
home Вести

Поставете прашање: Муцунски и Јовановска Срцева ќе одговараат за мерки и заштита од коронавирусот

Поставете прашање: Муцунски и Јовановска Срцева ќе одговараат за мерки и заштита од коронавирусот

Денеска со почеток во 17:30 часот на “live chat” ќе разговараме со доцент Тимчо Муцунски и Д-р Марија Јовановски Срцева „Затоа што секој живот вреди“.

-Имате можност да поставите прашања на овој пост или за времетраење на live chat-от, прашања кои ќе Ви бидат одговорени за време на chat-от. Информирајте се за мерките за заштита и се останато што Ве интересира во врска со Корона вирусот, како и предизвиците кои ни следат. Бидејќи секој живот вреди, да се однесуваме одговорно, порачуваат од ВМРО-ДПМНЕ.

Коронавирус