четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 101
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

home Вести

Посета на Сопиште, граѓаните против заевизмот

Посета на Сопиште, граѓаните против заевизмот

Членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Гила Николов, ги посети граѓаните на Сопиште, граѓаните јасно дадоа до знаење дека се против политиките на СДСМ.

 

Парламентарни избори 2020