недела, 27. септември 2020. Вести денес: 41
Во живо

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

home Вести

Портпаролот Бошњаковски се сопна и падна во Влада (ВИДЕО)

Портпаролот Бошњаковски се сопна и падна во Влада (ВИДЕО)

Портпаролот на Владата Миле Бошњаковски, денеска во Владата се сопна и падна. Немилиот настан се случи по завршувањето на неговата прес-конференција.

Коронавирус