вторник, 22. септември 2020. Вести денес: 0
home Вести

Поради одрони во прекин сообраќајот на патот кај превојот Барбарос

Поради одрони во прекин сообраќајот на патот кај превојот Барбарос

Поради одрони на двете коловозни ленти од 09:10 часот изутрина е во прекин сообраќајот на патот Прилеп-Македонски Брод кај планинскиот превој Барбарос, соопшти Автомотосојузот на Македонија.

Коронавирус