среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Поради минирање во прекин сообраќајот на патот Штип- Радовиш

Поради минирање во прекин сообраќајот на патот Штип- Радовиш

На патниот правец Штип-Радовиш сообраќајот од денеска на пладне е во целосен прекин.

Прекинот на 23-ти километар е поради изведување градежни работи, односно минирање.

Најнови вести

Локални избори 2021