сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 47
home Вести

Поради минирање во прекин сообраќајот на патот Градско-Прилеп

Поради минирање во прекин сообраќајот на патот Градско-Прилеп

Поради минирање затворен за сообраќај е патниот правец Градско-Прилеп кај местото викано „Трите ленти“.

Како што информира АМСМ, патниот правец е затворен за сообраќај од 14:50 часот.

Коронавирус